GF150218, Triple-S Schroefset, Volvo V70 2.0/ 2.4/ 2.4T/ 2.5/ 2.5 20V/ 2.5T/ 2.5 TDi/ 2.5D (excl. AWD) L 11/1996-05/2000, 1120KG max vooraslast, Niet voor modellen met niveauregeling
Product specificaties:
| Merk | : Volvo |
| Model | : V70 I (L) |
| Bouwjaar | : 01/1997-02/2000 |
| Artikel nummer | : GF150218 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : V70 2.0/ 2.4/ 2.4T/ 2.5/ 2.5 20V/ 2.5T/ 2.5 TDi/ 2.5D (excl. AWD) |
| Past op type | : L |
| Past op bouwjaar | : 11/1996-05/2000 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 30-70mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 30-60mm achteras |
| max vooraslast | : 1120KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 1120KG max achteraslast |
| Opmerking 1 | : Niet voor modellen met niveauregeling |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA001VL |
| Prijs incl. BTW | : 365,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1





