BTPFI026, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Fiat 500 312, 1.4l, 1.3l Diesel, Bouwjaar 07 -, Excl. Abarth, Max. vooraslast 830kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFI026 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Fiat |
| Model | : 500 (312) |
| Bouwjaar | : 08/2007- |
| Hersteller | : Fiat |
| Past op model | : 500 |
| Past op Type | : 312 |
| Motor | : 1.4l, 1.3l Diesel |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 07 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Abarth |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 830kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 640kg |
| Prijs incl. BTW | : 218 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





