BTPFI050, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 35/35mm, Fiat Punto 176, 1.4l - 1.6l, Bouwjaar 10/93 - 99, Excl. Niveauregeling, Max. vooraslast 850kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFI050 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 35/35mm |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Punto I (176) |
| Bouwjaar | : 10/1993-09/1999 |
| Hersteller | : Fiat |
| Past op model | : Punto |
| Past op Type | : 176 |
| Motor | : 1.4l - 1.6l |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/93 - 99 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 850kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 700kg |
| Prijs incl. BTW | : 222 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





