BTPFI019, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 50/40mm, Fiat Punto 188, Diesel und HGT, Bouwjaar 05/99 - 04/07, alle 3- en 5-Turer, Max. vooraslast 900kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFI019 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 50/40mm |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Punto II (188) |
| Bouwjaar | : 08/1999-08/2005 |
| Hersteller | : Fiat |
| Past op model | : Punto |
| Past op Type | : 188 |
| Motor | : Diesel und HGT |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05/99 - 04/07 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : alle 3- en 5-Turer |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 900kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 850kg |
| Prijs incl. BTW | : 228 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





