BTPFO035, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Ford Focus DAW / DBW / DFW, 1.8TDDi, Bouwjaar 10/98 - 10/04, Excl. Turnier en Niveauregeling, Max. vooraslast 895 - 965kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFO035 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus I (DAW) |
| Bouwjaar | : 10/1998-09/2004 |
| Hersteller | : Ford |
| Past op model | : Focus |
| Past op Type | : DAW / DBW / DFW |
| Motor | : 1.8TDDi |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/98 - 10/04 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Turnier en Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 895 - 965kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 880kg |
| Prijs incl. BTW | : 238 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





