BTPFO097, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Ford Focus DA3 / DB3, 1.4l, 1.6l , excl. Diesel, Excl. Turnier, Coupe-Cabrio en Niveauregeling, Max. vooraslast 960kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFO097 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus II (DA3) |
| Bouwjaar | : 11/2004- |
| Hersteller | : Ford |
| Past op model | : Focus |
| Past op Type | : DA3 / DB3 |
| Motor | : 1.4l, 1.6l , excl. Diesel |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Turnier, Coupe-Cabrio en Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 960kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1005kg |
| Prijs incl. BTW | : 218 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





