BTPFO137, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Ford KA RU8, 1.3l Diesel, Bouwjaar 12/08 -, Max. vooraslast 830kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFO137 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Ka (RBT) |
| Bouwjaar | : 08/1995-11/2008 |
| Hersteller | : Ford |
| Past op model | : KA |
| Past op Type | : RU8 |
| Motor | : 1.3l Diesel |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 12/08 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 830kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 640kg |
| Prijs incl. BTW | : 188 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





