BTPFO047, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 35/35mm, Ford Mondeo GBP, Bouwjaar 03/93 - 09/96, Excl. Turnier, ADS (automatischer Dampferkraftverstellung) en Niveauregeling, Max. vooraslast 1050kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFO047 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 35/35mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Mondeo II (BAP/GBP) |
| Bouwjaar | : 09/1996-11/2000 |
| Hersteller | : Ford |
| Past op model | : Mondeo |
| Past op Type | : GBP |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/93 - 09/96 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Turnier, ADS (automatischer Dampferkraftverstellung) en Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1050kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 980kg |
| Prijs incl. BTW | : 270 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





