BTPFO062, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 50/50mm, Ford Mondeo Turnier BWY, Bouwjaar 10/00 - 05/07, Excl. Niveauregeling, Max. vooraslast 1005 - 1200kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFO062 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 50/50mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Mondeo III (B4Y/B5Y) |
| Bouwjaar | : 11/2000-06/2007 |
| Hersteller | : Ford |
| Past op model | : Mondeo Turnier |
| Past op Type | : BWY |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/00 - 05/07 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1005 - 1200kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1180kg |
| Prijs incl. BTW | : 246 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





