BTPMB103, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Mercedes CLK C209, 4 Zylinder, Bouwjaar 06/02 - 05/09, Excl. Cabrio, AMG en Niveauregeling, Max. vooraslast 1010kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPMB103 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : CLK (W208) |
| Bouwjaar | : 06/1997-06/2002 |
| Hersteller | : Mercedes |
| Past op model | : CLK |
| Past op Type | : C209 |
| Motor | : 4 Zylinder |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/02 - 05/09 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Cabrio, AMG en Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1010kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1170kg |
| Prijs incl. BTW | : 284 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





