BTPMN008, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Mini Cooper S R56, Bouwjaar 12/06 -, Max. vooraslast 905kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPMN008 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Mini |
| Model | : Mini (R56) |
| Bouwjaar | : 10/2006-11/2013 |
| Hersteller | : Mini |
| Past op model | : Cooper S |
| Past op Type | : R56 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 12/06 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 905kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 755kg |
| Prijs incl. BTW | : 192 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





