BTPNI005, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 35/20mm, Nissan Almera N16, Bouwjaar 00 - 06, Alleen sedan modellen, Max. vooraslast 955kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPNI005 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 35/20mm |
| Merk | : Nissan |
| Model | : Almera (N16) |
| Bouwjaar | : 02/2000- |
| Hersteller | : Nissan |
| Past op model | : Almera |
| Past op Type | : N16 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 00 - 06 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Alleen sedan modellen |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 955kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 970kg |
| Prijs incl. BTW | : 520 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





