BTPOP083, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Opel Astra inkl. Cabrio F / F-CC / F-Cabrio (T92), 1.8l GSI, 2.0l GSI alle bis 110 KW, Bouwjaar 09/91 - 01/98, Excl. Caravan, Max. vooraslast 855kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPOP083 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra F |
| Bouwjaar | : 07/1991-01/1998 |
| Hersteller | : Opel |
| Past op model | : Astra inkl. Cabrio |
| Past op Type | : F / F-CC / F-Cabrio (T92) |
| Motor | : 1.8l GSI, 2.0l GSI |
| Vermogen | : alle bis 110 KW |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/91 - 01/98 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Caravan |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 855kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 775kg |
| Prijs incl. BTW | : 182 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





