BTPOP011, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Opel Astra G (T98) 48 - 100 KW, Bouwjaar 03/98 - 02/04, Excl. Coupe, Cabrio, Caravan Niveauregeling, Max. vooraslast 1035 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPOP011 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra G |
| Bouwjaar | : 02/1998-02/2004 |
| Hersteller | : Opel |
| Past op model | : Astra |
| Past op Type | : G (T98) |
| Vermogen | : 48 - 100 KW |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/98 - 02/04 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Coupe, Cabrio, Caravan Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1035 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 960 kg |
| Prijs incl. BTW | : 195 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





