BTPOP014, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Opel Astra Coupe / Cabrio G (T98 C), Bouwjaar 03/98 - 10/05, Excl. Niveauregeling, Max. vooraslast 970kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPOP014 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra G |
| Bouwjaar | : 02/1998-02/2004 |
| Hersteller | : Opel |
| Past op model | : Astra Coupe / Cabrio |
| Past op Type | : G (T98 C) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/98 - 10/05 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 970kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 895kg |
| Prijs incl. BTW | : 226 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





