BTPOP017, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Opel Astra Caravan G (T98 Kombi), Bouwjaar 03/98 - 02/04, Excl. Niveauregeling, Max. vooraslast 970 - 1040kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPOP017 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra G |
| Bouwjaar | : 02/1998-02/2004 |
| Hersteller | : Opel |
| Past op model | : Astra Caravan |
| Past op Type | : G (T98 Kombi) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/98 - 02/04 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 970 - 1040kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 960kg |
| Prijs incl. BTW | : 236 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





