BTPOP030, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 60/40mm, Opel Corsa A (A-CC), Bouwjaar 10/82 - 03/93, Max. vooraslast 820 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPOP030 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 60/40mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Corsa A |
| Bouwjaar | : 08/1983-02/1993 |
| Hersteller | : Opel |
| Past op model | : Corsa |
| Past op Type | : A (A-CC) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/82 - 03/93 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 820 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 715 kg |
| Prijs incl. BTW | : 159 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





