BTPOP033, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Opel Corsa B (S93), Bouwjaar 03/93 - 09/00, Max. vooraslast 820 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPOP033 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Corsa B |
| Bouwjaar | : 03/1993-08/2000 |
| Hersteller | : Opel |
| Past op model | : Corsa |
| Past op Type | : B (S93) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/93 - 09/00 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 820 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 715 kg |
| Prijs incl. BTW | : 169 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





