BTPOP039, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Opel Corsa C, 1.4 - 1.8l / 1.2 Diesel - 1.7l Die 48 - 92 KW, Bouwjaar 11/00 - 10/06, Max. vooraslast 900kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPOP039 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Corsa C |
| Bouwjaar | : 09/2000-08/2006 |
| Hersteller | : Opel |
| Past op model | : Corsa |
| Past op Type | : C |
| Motor | : 1.4 - 1.8l / 1.2 Diesel - 1.7l Die |
| Vermogen | : 48 - 92 KW |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/00 - 10/06 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 900kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 805kg |
| Prijs incl. BTW | : 198 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





