BTPOP164, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 20/20mm, Opel Corsa D, Bouwjaar 05/07 -, Max. vooraslast 1000kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPOP164 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 20/20mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Corsa D |
| Bouwjaar | : 09/2006-08/2014 |
| Hersteller | : Opel |
| Past op model | : Corsa |
| Past op Type | : D |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05/07 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1000kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 850kg |
| Prijs incl. BTW | : 214 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





