BTPOP061, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Opel Vectra A / A-CC, Bouwjaar 10/88 - 09/95, Alleen modellen met starre achteras Excl. 4x4 en 16V, Max. vooraslast 995 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPOP061 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Vectra A |
| Bouwjaar | : 09/1988-09/1995 |
| Hersteller | : Opel |
| Past op model | : Vectra |
| Past op Type | : A / A-CC |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/88 - 09/95 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Alleen modellen met starre achteras Excl. 4x4 en 16V |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 995 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 930 kg |
| Prijs incl. BTW | : 159 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





