BTPOP071, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 60/40mm, Opel Vectra B (J96), Bouwjaar 10/95 - 02/02, Excl. Caravan, Max. vooraslast 1055 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPOP071 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 60/40mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Vectra B |
| Bouwjaar | : 10/1995-02/2002 |
| Hersteller | : Opel |
| Past op model | : Vectra |
| Past op Type | : B (J96) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/95 - 02/02 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Caravan |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1055 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 945 kg |
| Prijs incl. BTW | : 195 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





