BTPOP154, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Opel Zafira B, 1.6l - 1.8l , excl. Diesel, Bouwjaar 05 -, Excl. Niveauregeling, Max. vooraslast 1000kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPOP154 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Zafira B |
| Bouwjaar | : 07/2005- |
| Hersteller | : Opel |
| Past op model | : Zafira |
| Past op Type | : B |
| Motor | : 1.6l - 1.8l , excl. Diesel |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1000kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1230kg |
| Prijs incl. BTW | : 389 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





