BTPPE059, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Peugeot 307 CC, 1.6l , excl. Automatik 80 KW, Max. vooraslast 1000kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPPE059 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 307 |
| Bouwjaar | : 08/2000- |
| Hersteller | : Peugeot |
| Past op model | : 307 CC |
| Motor | : 1.6l , excl. Automatik |
| Vermogen | : 80 KW |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1000kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1065kg |
| Prijs incl. BTW | : 270 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





