BTPRE088, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 35/35mm, Renault Megane Cabrio M, 2.0l 16V , excl. Turbo, Bouwjaar 03 - 09, Max. vooraslast 1130kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPRE088 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 35/35mm |
| Merk | : Renault |
| Model | : Megane II (M) |
| Bouwjaar | : 10/2002- |
| Hersteller | : Renault |
| Past op model | : Megane Cabrio |
| Past op Type | : M |
| Motor | : 2.0l 16V , excl. Turbo |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03 - 09 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1130kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1025kg |
| Prijs incl. BTW | : 224 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





