BTPRE091, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/30mm, Renault Modus P, Bouwjaar 04 -, Max. vooraslast 900 - 950kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPRE091 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/30mm |
| Merk | : Renault |
| Model | : Modus (P) |
| Bouwjaar | : 10/2004- |
| Hersteller | : Renault |
| Past op model | : Modus |
| Past op Type | : P |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 900 - 950kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 880kg |
| Prijs incl. BTW | : 486 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





