BTPRE031, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 60/40mm, Renault Twingo C06, Bouwjaar 93 - 2007, Max. vooraslast 700 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPRE031 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 60/40mm |
| Merk | : Renault |
| Model | : Twingo I (C06) |
| Bouwjaar | : 03/1993-08/2007 |
| Hersteller | : Renault |
| Past op model | : Twingo |
| Past op Type | : C06 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 93 - 2007 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 700 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 620 kg |
| Prijs incl. BTW | : 219 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





