BTPRE098, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Renault Twingo N, Bouwjaar 07 -, Excl. RS, Max. vooraslast 680kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPRE098 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Renault |
| Model | : Twingo II (N) |
| Bouwjaar | : 09/2007- |
| Hersteller | : Renault |
| Past op model | : Twingo |
| Past op Type | : N |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 07 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. RS |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 680kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 680kg |
| Prijs incl. BTW | : 452 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





