BTPSA006, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 35/25mm, Saab 9-3 (YS3F) YS3F, Bouwjaar 03 -, alleen Cabrio, Stationwagon Excl. Niveauregeling, Max. vooraslast 1125 - 1150kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPSA006 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 35/25mm |
| Merk | : Saab |
| Model | : 9-3 (YS3F) |
| Bouwjaar | : 09/2002- |
| Hersteller | : Saab |
| Past op model | : 9-3 (YS3F) |
| Past op Type | : YS3F |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : alleen Cabrio, Stationwagon Excl. Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1125 - 1150kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1100kg |
| Prijs incl. BTW | : 406 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





