BTPSE014, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Seat Ibiza / Cordoba 6K / 6K/C 44 - 95 KW, Bouwjaar 93 - 99, Max. vooraslast 900 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPSE014 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Ibiza II (6K) |
| Bouwjaar | : 04/1993-08/1999 |
| Hersteller | : Seat |
| Past op model | : Ibiza / Cordoba |
| Past op Type | : 6K / 6K/C |
| Vermogen | : 44 - 95 KW |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 93 - 99 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 900 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 770 kg |
| Prijs incl. BTW | : 169 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





