BTPSE048, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/20mm, Seat Ibiza Cupra 6K, Bouwjaar 96 - 99
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPSE048 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/20mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Ibiza II (6K) |
| Bouwjaar | : 04/1993-08/1999 |
| Hersteller | : Seat |
| Past op model | : Ibiza Cupra |
| Past op Type | : 6K |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 96 - 99 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Prijs incl. BTW | : 210 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





