BTPSK019, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Skoda Fabia 5J, Max. vooraslast 830kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPSK019 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Skoda |
| Model | : Fabia II (5J) |
| Bouwjaar | : 03/2007-07/2014 |
| Hersteller | : Skoda |
| Past op model | : Fabia |
| Past op Type | : 5J |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 830kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 840kg |
| Prijs incl. BTW | : 204 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





