BTPSK032, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Skoda Octavia 1Z, Bouwjaar 04 -, 49,6mm veerpootdiameter, Excl. 4WD, Max. vooraslast 1040 - 1080kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPSK032 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Skoda |
| Model | : Octavia II (1Z) |
| Bouwjaar | : 03/2004-10/2012 |
| Hersteller | : Skoda |
| Past op model | : Octavia |
| Past op Type | : 1Z |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : 49,6mm veerpootdiameter, Excl. 4WD |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1040 - 1080kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1150kg |
| Prijs incl. BTW | : 210 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





