BTPSK041, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Skoda Superb 3U, Bouwjaar 02 - 08, Max. vooraslast 1110 - 1210kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPSK041 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Skoda |
| Model | : Superb (3U) |
| Bouwjaar | : 02/2002-08/2008 |
| Hersteller | : Skoda |
| Past op model | : Superb |
| Past op Type | : 3U |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 02 - 08 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1110 - 1210kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1060kg |
| Prijs incl. BTW | : 230 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





