BTPSM005, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Smart Fortwo inkl. Cabrio 451, Bouwjaar 03/07 -, Max. vooraslast 440 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPSM005 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Smart |
| Model | : Fortwo (451) |
| Bouwjaar | : 04/2007- |
| Hersteller | : Smart |
| Past op model | : Fortwo inkl. Cabrio |
| Past op Type | : 451 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/07 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 440 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 660 kg |
| Prijs incl. BTW | : 269 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





