BTPSU014, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Suzuki Splash EX, alle Benziner, Bouwjaar 08 -, Max. vooraslast 800kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPSU014 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Suzuki |
| Model | : Splash (EX) |
| Bouwjaar | : 04/2008- |
| Hersteller | : Suzuki |
| Past op model | : Splash |
| Past op Type | : EX |
| Motor | : alle Benziner |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 800kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 800kg |
| Prijs incl. BTW | : 430 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





