BTPTO022, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Toyota Auris E15, 1.4l, 1.6l, 1.8l, 1.4 Diesel, Bouwjaar 07 -, Excl. Hybrid en Modelle met Doppelquerlenker-Hinterachse, Max. vooraslast 1020kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPTO022 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Toyota |
| Model | : Auris I (E15J) |
| Bouwjaar | : 03/2007-09/2012 |
| Hersteller | : Toyota |
| Past op model | : Auris |
| Past op Type | : E15 |
| Motor | : 1.4l, 1.6l, 1.8l, 1.4 Diesel |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 07 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Hybrid en Modelle met Doppelquerlenker-Hinterachse |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1020kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1010kg |
| Prijs incl. BTW | : 488 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





