BTPVW140, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, VW Bora 1J, 1.8l 4-Motion, Bouwjaar 05/99 - 05, Excl. Variant, Max. vooraslast 1020kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPVW140 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Bora |
| Bouwjaar | : 10/1998-12/2004 |
| Hersteller | : VW |
| Past op model | : Bora |
| Past op Type | : 1J |
| Motor | : 1.8l 4-Motion |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05/99 - 05 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Variant |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1020kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1080kg |
| Prijs incl. BTW | : 240 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





