Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Audi A4 1.6 incl. Airco+Automatik / 1.8 - 1.8T - 1.9TDi - K+A Limo/Avant B5, Bj. 11/1994-10/2000, Vermogen 74-110 kW, Max. vooraslast 950 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : AU0037 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B5) |
| Bouwjaar | : 11/1994-11/2000 |
| Past op model | : A4 1.6 incl. Airco+Automatik / 1.8 - 1.8T - 1.9TDi - K+A Limo/Avant |
| Type | : B5 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 11/1994-10/2000 |
| Vermogen kW | : Vermogen 74-110 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 950 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 920 kg |
| Opmerking 1 | : Niet geschikt voor voertuigen met hoogteregeling/ actieve dempers, Excl. 4WD |
| TUV | : AU044 |
| GOCA | : 073/4036 |
| Prijs incl. BTW | : 97 |
1





