Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40/35mm BMW 3-serie 320i / 323i / 325i / 328i / 318TDS / 325TD / 325TDS Sedan / Coupe E36, Bj. 12/1990-04/1998, Vermogen 66-142 kW, Max. vooraslast 900 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BM0285 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40/35mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E36) |
| Bouwjaar | : 12/1990-03/1998 |
| Past op model | : 3-serie 320i / 323i / 325i / 328i / 318TDS / 325TD / 325TDS Sedan / Coupe |
| Type | : E36 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 12/1990-04/1998 |
| Vermogen kW | : Vermogen 66-142 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 900 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1100 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. Stationwagon |
| TUV | : BM006 |
| Prijs incl. BTW | : 110,25 |
1





