Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 60/40mm BMW 3-serie 323ti Compact E36, Bj. 05/1995-06/2001, Vermogen 120-125 kW, Max. vooraslast 900 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BM0670 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 60/40mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E36) |
| Bouwjaar | : 12/1990-03/1998 |
| Past op model | : 3-serie 323ti Compact |
| Type | : E36 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 05/1995-06/2001 |
| Vermogen kW | : Vermogen 120-125 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 900 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1040 kg |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : BM005 |
| Prijs incl. BTW | : 99 |
1





