Product specificaties:
| Artikelnummer | : BM1046 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E46) |
| Bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Past op model | : 3-serie  316i / 318i  Touring/ Cabrio |
| Type | : E46 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 01/2000-06/2006 |
| Vermogen kW | : Vermogen 77-87 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 970 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1200 kg |
| TUV | : BM041 |
| GOCA | : 073/4031 |
| Prijs incl. BTW | : 108 |
1





