Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40/20mm BMW 3-serie 316i / 318i Sedan / Coupe E46, Bj. 04/1998-06/2006, Vermogen 77-87 kW, Max. vooraslast 970 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BM1049 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40/20mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E46) |
| Bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Past op model | : 3-serie 316i / 318i Sedan / Coupe |
| Type | : E46 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 04/1998-06/2006 |
| Vermogen kW | : Vermogen 77-87 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 970 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1100 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. Stationwagon |
| TUV | : BM042 |
| GOCA | : 073/4025 |
| Prijs incl. BTW | : 103 |
1





