Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 30/15mm BMW Z3 2.0 / 2.2 Roadster R/C, Bj. 04/1996-03/2003, Vermogen 110-125 kW, Max. vooraslast 830 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BM0704 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 30/15mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : Z3 (E36) |
| Bouwjaar | : 10/1995-06/2003 |
| Past op model | : Z3 2.0 / 2.2 Roadster |
| Type | : R/C |
| Past op bouwjaar | : Bj. 04/1996-03/2003 |
| Vermogen kW | : Vermogen 110-125 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 830 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 930 kg |
| Prijs incl. BTW | : 108 |
1





