Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Ford Fiesta 1.25 / 1.3 / 1.4 / 1.6 JAS/JBS, Bj. 01/1996-03/2002, Vermogen 37-76 kW, Max. vooraslast 790 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : FR0133 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Fiesta IV (JAS/JBS) |
| Bouwjaar | : 08/1996-03/2002 |
| Past op model | : Fiesta 1.25 / 1.3 / 1.4 / 1.6 |
| Type | : JAS/JBS |
| Past op bouwjaar | : Bj. 01/1996-03/2002 |
| Vermogen kW | : Vermogen 37-76 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 790 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 750 kg |
| Prijs incl. BTW | : 80,5 |
1





