Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Ford Fiesta 1.4TDci / ST150 JH, Bj. 05/2002-10/2008, Max. vooraslast 860 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : FR0530 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Fiesta V (JH1/JD3) |
| Bouwjaar | : 04/2002- |
| Past op model | : Fiesta 1.4TDci / ST150 |
| Type | : JH |
| Past op bouwjaar | : Bj. 05/2002-10/2008 |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 860 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 800 kg |
| TUV | : FR050 |
| Prijs incl. BTW | : 97,8 |
1





