Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Ford Focus I Hatchback alle DAW/DBW/DFW, Bj. 10/1998-2005, Vermogen 55-96 kW, Max. vooraslast 965 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : FR0606 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus I (DAW) |
| Bouwjaar | : 10/1998-09/2004 |
| Past op model | : Focus I Hatchback alle |
| Type | : DAW/DBW/DFW |
| Past op bouwjaar | : Bj. 10/1998-2005 |
| Vermogen kW | : Vermogen 55-96 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 965 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 900 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. Stationwagon |
| TUV | : FR040 |
| GOCA | : 073/4023 |
| Prijs incl. BTW | : 96 |
1





