Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 60/40mm Opel Astra F Caravan 1.4 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.7D / 1.7TD F/Caravan, Bj. 09/1991-09/1997, Vermogen 42/110 kW, Max. vooraslast 850 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : OP1048 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 60/40mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra F |
| Bouwjaar | : 07/1991-01/1998 |
| Past op model | : Astra F Caravan 1.4 / 1.6 / 1.8 / 2.0 / 1.7D / 1.7TD |
| Type | : F/Caravan |
| Past op bouwjaar | : Bj. 09/1991-09/1997 |
| Vermogen kW | : Vermogen 42/110 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 850 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 860 kg |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : OP041-1 |
| Prijs incl. BTW | : 99 |
1





