Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Opel Kadett D 1.0 / 1.2 / 1.3 / 1.6 / 1.8 GTE D, Bj. 08/1979-08/1984, Vermogen 29-85 kW, Max. vooraslast 790 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : OP0406 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Kadett D |
| Bouwjaar | : 09/1979-08/1984 |
| Past op model | : Kadett D 1.0 / 1.2 / 1.3 / 1.6 / 1.8 GTE |
| Type | : D |
| Past op bouwjaar | : Bj. 08/1979-08/1984 |
| Vermogen kW | : Vermogen 29-85 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 790 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 700 kg |
| Opmerking 1 | : Conische vooras-veer, Excl. Stationwagon |
| TUV | : OP058 |
| Prijs incl. BTW | : 97 |
1





