Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 30mm Opel Kadett E 1.8-GSI / 2.0-GSI / 2.0-GSI-16V E/E-CC, Bj. 08/1986-09/1991, Vermogen 82-115 kW, Max. vooraslast 785 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : OP0154 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 30mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Kadett E |
| Bouwjaar | : 09/1984-08/1991 |
| Past op model | : Kadett E 1.8-GSI / 2.0-GSI / 2.0-GSI-16V |
| Type | : E/E-CC |
| Past op bouwjaar | : Bj. 08/1986-09/1991 |
| Vermogen kW | : Vermogen 82-115 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 785 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 715 kg |
| TUV | : OP154 |
| Prijs incl. BTW | : 95,75 |
1





